Dopis před smrtí

10. dubna 2015 v 20:16 | Coconutie
Dneska jsem si koupila knížku "Ahoj z nebe". Možná ji někdo znáte, a nebo jako já ne.
Sam Elling vymyslí algorytmus (program), který pomůže najít každému jeho vhodného partnera a potom si přes to najde i svoji životní lásku Meredith. Zatím jsem jen na začátku a nic moc, ale věřím, že se to rozjede. Je tady dopis, který píše Meredith Samovi po smrti.


Milý Same,

Umíráš. Trhá mi to srdce, ale je to tak. Ty jsi moje srdce. Ty jsí můj bůh, má láska. Můjs stvořitel, můj prapředek. Ale i ty, ačkoliv je to k nevíře, budeš stárnout. Tvoje vlasy zešediví, do kolen se dostane bolet, schody se budou zdát vyšší, místa, kam jsi rád chodil budou vzálenější...potkáme se potom? Skuteční my- já mladá, ty starý? Sejdeme se na schůzce, protože jsme našli na seznamovacím webu? Nebo budeme tančit v rajské zahradě?...Co by znamenalo šedesát let, která nám nebyla dopřána prožít v našich tělech? Co ty vzpomínky na mě, které ti mizí z paměti, protože je nahrazují čertvé vzpomínky. Zapomeň na mě. Zapomeň na nás, ale já tady budu na tebe už navždy čekat.

Tvá
Meredith (Milostný dopis, úryvek z knížky Ahoj z nebe)

Je to hodně zkrácené, ale vybrala jsem to, co je podle mě to nejkrásnější. Jak dokáže být láska silná. Láska až za hrob je ta nejkrásnější. Ta co trvá dokud nezemřou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 10. dubna 2015 v 20:26 | Reagovat

To je tak krásné ... Myslím, že mám další typ do četby :))

2 Coconutie Coconutie | 10. dubna 2015 v 20:31 | Reagovat

Je to nádherné, ale myslím že to krásné začíná tak v půlce knížky :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama