Mít rád nebo milovat?

24. srpna 2015 v 20:08 | Coconutie
Přesně tohle téma je jako dělané pro mě! Dlouhou dobu jsem se odhodlávala, že svému klukovi napíšu, že ho miluju, protože do očí jsem to prostě nedokázala říct. JSem dost vystresovaná ze střední školy a dost to na mě doléhá. Jsem náladová a věčně protivná, no a my jsme se pohádali. Normálně se nehádáme a když jo, oba jsme z toho dost v háji. No a včera jsme se dost chytli. Skončilo to tím, že mu prostě nevěřím, ale to není vůbec pravda, veřím mu a moc, ale protože ho miluju tak se strachuju, že o něj příjdu. Fakt jsem nevěděla co mám dělat tak jsem mu to prstě napsala. Přečetl si to a nic víc .. nevím jestli jsem byla více vynervovaná nebo naštvaná, ale vím, že mě to dost mrzelo. Dneska, ráno, což bylo okolo 2 ránou jsme si to všechno vyříkali. A on se mě zeptal co si představuju pod pojmem někoho milovta. Prostě jsem, ale nevěděla jak mu mám popsat jak se cítím. To, že když ho vidím rozbuší se mi srdce, to, že nesnáším hádky s ní, protože se bojím, že ho ztratím. Ano nic podobného mě dneska ráno ani nenapadlo, nevím jestli to bylo z toho, že celý den jsem nemyslela na nic jiného, nebo to, že bylo celkem pozdě a můj mozek to všechno už nějak pomalu přestával brát. Napsala jsem mu, že to co cítím se nedá vyjádřit slovem mít někoho rád, protože to je prostě málo, no a světe div, on mi na to napsal takovou slohovku, že jsem myslela, že dostanu infarkt. Kéžby ta slohovka byla o tom jak moc mě taky miluje, a že se semnou už nechce hádat. Byla o tom, že mu kdysi nějaká kráva zlomila tolik srdce, že city nedává najevo a v podstatě toho všeho se nějakým způsobem zablokoval .. no ono to bylo na vysvětlení dost dlouhé, ale na konci napsal, že mě má moc rád, ale nemiluje. Člověka to dost zamrzí, ale co s tím asi tak nadělám. Napsala jsem mu, že ho chápu a doufám, že se i přesto všechno nic nezmění a to je pravda. Sice on ke mě necítí, to co já k němu, ale všechno to začalo tím, že ho nechci ztratit a to se nezměnilo. Budu se snažit o to ať mě po čase milovat začne. Já věřím, že se to podaří. Jsme spolu šťastní a i když já po včerejšku a dnešku tak trochu zklamaná, jsem ráda že ho mám. Ale vždycky mě bude bolet, že místo miluju tě, mi řekne jen mám tě rád. Nevím jak budu reagovat, ale "miluju tě" mu na to prostě neodpovím. Po tom jak se mi otevřel ho vidím uplně v jiném světle. Ne špatném nebo nějak dobrém, ale jinak. Nevím jak bych to popsala, ale z jisté části moc lituju, že jsem mi to řekla. Síce mě to celé měsíce užíralo, jestli mě taky miluje nebo ne, ale aspoň jsem mohla žít s tou nadějí, že možná ano, no ale bohužel jaksik jsem se mýlila, ale to všechno co pro mě dělá a jak se ke mě chová mi někdy příjde, že to cítí taky, ale jen si to nějak neuvědomuje. Tak a tohle byl příběh o tom co se stane, když své drahé polovičce napíšete že ho milujete, ale on vás ne. Smutný příběh o neopětované lásce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marsi Marsi | Web | 24. srpna 2015 v 21:54 | Reagovat

luxusní článek :)

2 Kika Kika | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 9:52 | Reagovat

Po zkušenostech si nemyslím že by člověk měl zůstávat ve vztahu kde někoho miluje a ten druhý ho má jen rád... (Ale chápu, že myšlenka na to, že to bude bolet je děsivá)

3 Jana Jana | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 12:00 | Reagovat

Na začátku jsem uvažovala, proč to psát a raději nepočkat, až to přijde na jazyk samo... Asi jsi měla poslechnout to něco, co ti to bránilo říci. I když, zase je lepší, že víš, na čem jsi ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama